PRE ŠKOLY

Pozývame deti z bratislavských škôl na premietania animovaných filmov 

Celý program dopoludňajších premietaní v Bratislave nájdete tu. Aké súťažné filmy deti uvidia si môžte pozrieť tu. Nesúťažné pásma a filmy pre deti sú tu

 

Formulár pre školy

Formulár na rezerváciu miest v kinách pre školy a škôlky, na bezplatné doobedné premietania v rámci festivalu Bienále animácie Bratislava (BAB).

V kinách DK Dúbravka, DK Zrkadlový háj a kino Lumière premietame pásma animovaných filmov (cca. 50-70 min) zo súťažnej sekcie - na konci premietania budú deti hlasovať o najlepší film a tvorcovia sa budú uchádzať o Cenu detského diváka.

V kine Mladosť a v kine Lumière (sála K2) premietame pásma kvalitných nesúťažných filmov (cca. 60-70 min)

Prosím, do počtu miest, ktoré si chcete zarezerovať nezabudnite prirátať aj vyučujúcich a dozorkonajúcich dospelých, v sprievode ktorých deti prídu. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte kanceláriu BAB na samuel.gabura@bibiana.sk, alebo bab@bibiana.sk. Telefonicky v pracovných dňoch na čísle 02/204 671 42 alebo 0905435137 (Jana Michalová).

Rezervácia je záväzná.
 

Rezervácia premietaní

Kontaktná osoba
Škola

Kliknutím na tlačidlo odoslať záväzne rezervujete počet miest na sedenie v kinách, v termínoch a počtoch, ktoré ste uviedli vyššie.

Kalendár podujatí


Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne

Program na stiahnutie

V PONDELOK JE BIBIANA ZATVORENÁ